Du är här

Kontakta medarbetare

Här hittar du oss som arbetar på Kura Omsorg i Sverige AB. Vi har vårt huvudkontor i Örebro samt kontor i Trollhättan och Örnsköldsvik. Du är varmt välkommen att kontakta oss via info@kuraomsorg.se – om du vill ta kontakt med en specifik person hittar du kontaktuppgifter här. Om du trycker på någon av städerna här under kommer du direkt till de som arbetar på respektive kontor.


Örebro   Trollhättan   Örnsköldsvik


Örebro

Besöksadress:
Aspholmsvägen 12A
702 27 Örebro
Postadress:
Box 1303
701 13 Örebro

Christer Helander
Informatör

E-post:
christer.helander@kuraomsorg.se
Telefon: 070-652 10 00

Johnny Thalberg
Chef Kundansvariga

E-post:
johnny.thalberg@kuraomsorg.se
Telefon: 070-417 58 96

Khanda Sardar
Kundansvarig

E-post:
khanda.sardar@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 72 97 

Bengt Jansson
Kundansvarig

E-post:
bengt.jansson@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 109 46 63
 

Christina Rasmusson
Kundansvarig

E-post:
christina.rasmusson@kuraomsorg.se
Telefon: 070-108 99 07
 

Annica Koskilampi
Kundansvarig

E-post:
annica.koskilampi@kuraomsorg.se
Telefon: 070-96 77 965
 

Karolin Färdig (föräldraledig) 
Kundansvarig

E-post:
karolin.fardig@kuraomsorg.se
Telefon: 072-233 56 24

Emma Landelius
Kundansvarig

E-post:
emma.landelius@kuraomsorg.se
Telefon: 070-611 68 50

Kundansvarig
Anne Hansson

E-post: anne.hansson@kuraomsorg.se
Telefon: 072-233 56 24

 

Emil Classon (föräldraledig) 
Jurist

E-post:
emil.classon@kuraomsorg.se
Telefon: 070-100 18 68
Fast telefon: 019-603 22 43

 

Elinor Öhrling 
Jurist

E-post:
elinor.ohrling@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 442 22 94


Ismar Karahmet
Jurist

E-post:
ismar.karahmet@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 72 96

Gun Stenberg
Lön & Ekonomi

E-post:
gun.stenberg@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 92

Therese Hultquist
Lön & Ekonomi

E-post:
therese.hultquist@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 91

Sabina Håkansson
Ekonomi


E-post: 
sabina.hakansson@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 65


Robin Törnhjelm
Ekonomi


E-post: 
robin.tornhjelm@kuraomsorg.se
Telefon: 019- 603 22 93 


Tobias Widlund (föräldraledig)
Ekonomi


E-post: 
tobias.widlund@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 93

Emma Nygren
Ekonomi (föräldraledig) 

E-post: 
emma.nygren@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 65

Nicklas Nyselius
Administration

E-post:
nicklas.nyselius@kuraomsorg.se
Telefon: 073- 356 78 23

Åsa Eiremo
Administration

E-post:
asa.eiremo@kuraomsorg.se
Telefon: 019-603 22 64

Marlene Tivemark
Bemanning

E-post:
marlene.tivemark@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 73 05

Madelene Sonnerfelt
Bemanning

E-post:
madelene.sonnerfelt@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 73 11

Maria Juhlin
Bemanning

E-post:
maria.juhlin@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 778 53 50

Jonas Lindegren
VD

E-post:
jonas.lindegren@kuraomsorg.se
Telefon: 070-370 89 21
 

 


Trollhättan

Besöksadress:
Industrigatan 2
461 37 Trollhättan

Henrik Malmenskog

Informatör

E-post: henrik.malmenskog@kuraomsorg.se
Telefon: 070-256 97 51

Anna Johansson
Kundansvarig

E-post:
anna.johansson@kuraomsorg.se
Telefon: 070-101 01 19

Jonas Bäckström
Kundansvarig (föräldraledig) 

E-post:
jonas.backstrom@kuraomsorg.se
Telefon: 070-101 01 19
 

Gina Assia
Kundansvarig

E-post:
gina.assia@kuraomsorg.se
Telefon: 070-772 09 29
 

Sandra Olsson
Kundansvarig

E-post:
sandra.olsson@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 249 15 24
 


Örnsköldsvik

Besöksadress:
Lasarettsgatan 26
891 32 Örnsköldsvik

Jessica Lindberg
Kundansvarig

E-post:
jessica.lindberg@kuraomsorg.se
Telefon: 070-722 18 77
 

Emma Hoppman
Kundansvarig

E-post:
emma.hoppman@kuraomsorg.se
Telefon: 070-784 84 20
 

Patricia Angerlind
Kundansvarig

E-post:
patricia.angerlind@kuraomsorg.se
Telefon: 070-108 99 71

Linnea Arvidson
Kundansvarig

E-post:
linnea.arvidson@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 73 05