Du är här

Kontakta medarbetare

Här hittar du oss som arbetar på Kura Omsorg i Sverige AB. Vi har vårt huvudkontor i Örebro samt kontor i Trollhättan och Örnsköldsvik. Du är varmt välkommen att kontakta oss via info@kuraomsorg.se – om du vill ta kontakt med en specifik person hittar du kontaktuppgifter här. Om du trycker på någon av städerna här under kommer du direkt till de som arbetar på respektive kontor.


Örebro   Trollhättan   Örnsköldsvik


Örebro

Besöksadress:
Aspholmsvägen 12A
702 27 Örebro
Postadress:
Box 1303
701 13 Örebro

Christer Helander
Informatör

E-post:
christer.helander@kuraomsorg.se
Telefon: 070-652 10 00

Johnny Thalberg
Chef Kundansvariga

E-post:
johnny.thalberg@kuraomsorg.se
Telefon: 070-417 58 96

 

Bengt Jansson
Kundansvarig

E-post:
bengt.jansson@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 109 46 63
 


Annica Koskilampi
Kundansvarig

E-post:
annica.koskilampi@kuraomsorg.se
Telefon: 070-96 77 965


Kundansvarig
Anne Hansson

E-post: anne.hansson@kuraomsorg.se
Telefon: 072-233 56 24

Kundansvarig
Madeleine Nilsson

E-post: 
madeleine.nilsson@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 79 58



 



Ismar Karahmet
Jurist

E-post:
ismar.karahmet@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 72 96

Veronica Åkerhjelm 
Löneadministratör

E-post:
veronica.akerhjelm@kuraomsorg.se
Telefon: 070 967 69 12

Gun Stenberg
Löneadministratör

E-post:
gun.stenberg@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 68 79

 

 


Robin Törnhjelm
Löneadministratör


E-post: 
robin.tornhjelm@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 69 49


Tobias Widlund 
Controller​


E-post: 
tobias.widlund@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 69 50

Emma Nygren
Redovisningsansvarig

E-post: 
emma.nygren@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 69 52

Nicklas Nyselius
Administration

E-post:
nicklas.nyselius@kuraomsorg.se
Telefon: 070-967 79 60

Åsa Eiremo
Administration

E-post:
asa.eiremo@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 79 37

 

Johanna Lundmark
Bemanning

E-post:
johanna.lundmark@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 778 53 50

Jonas Lindegren
VD

E-post:
jonas.lindegren@kuraomsorg.se
Telefon: 070-370 89 21
 

 


Trollhättan

Besöksadress:
Industrigatan 2
461 37 Trollhättan

Henrik Malmenskog

Informatör

E-post: henrik.malmenskog@kuraomsorg.se
Telefon: 070-256 97 51
 

Jonas Bäckström
Kundansvarig 

E-post:
jonas.backstrom@kuraomsorg.se
Telefon: 070-101 01 19
 

Gina Assia
Kundansvarig

E-post:
gina.assia@kuraomsorg.se
Telefon: 070-772 09 29
 

Sandra Olsson
Kundansvarig

E-post:
sandra.olsson@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 249 15 24
 


Örnsköldsvik

Besöksadress:
Lasarettsgatan 26
891 32 Örnsköldsvik



 

Patricia Angerlind
Kundansvarig

E-post:
patricia.angerlind@kuraomsorg.se
Telefon: 070-108 99 71

Stina Sohlin 
Kundansvarig

E-post:
stina.sohlin@kuraomsorg.se
Telefon: 070- 967 73 11